Alates 03.05.2017 kehtib uus müügiloata ravimite taotlemise kord. 
Milles muudatused täpsemalt seisnevad, saate vaadata alljärgnevast
videoettekandest.
Video täisekraanil vaatamiseks valige HD formaat 1080p ja vajutage
nooltega
ikoonile. 
Slaide saate alla laadida järgnevate linkide kaudu:
Müügiloata ravimite taotlemise uus kord.pdf
Müügiloata ravimite taotlemise uus kord (print).pdf


28. veebruaril 2017. a toimus TÜ farmakognoosia professori Ain Raali inauguratsiooniloeng „Ta lendab lillest tabletti“, kus prof. Raal arutles ravimite loodusliku päritolu ja tõhususe teemadel. Ülikooli videosalvestust saate vaadata alljärgnevalt.

_______________________________________________________________

Oktoobrikuus oli apteekritel võimalus osaleda põhjalikul insulditeemalisel koolitusel, kus lektoriks oli dr. Janika Kõrv, TÜ Kliinikumi Närvikliiniku neuroloog, kes on ühtlasi ka Eesti üks peamisi trombolüüsravi rajajaid. Vaadake alljärgnevalt õpetlikku insulditeemalist videot.


_______________________________________________________________

Eesti Apteekide Ühendus osales 13. juunil Eesti Patsientide Liidu Aastakonverentsil Kultuurikatlas ning valminud videoettekandeid saate järelvaadata EPL kodulehelt: http://patsiendid.ee/meist/aastakonverentsi-ettekanded.
________________________________________________________________

Eesti Apteekide Ühendus andis välja "Apteegiteenuse kvaliteedijuhise" täiendatud versiooni, mille leiate KVALITEEDIJUHIS alalehelt.
________________________________________________________________

Arstiteaduskonna aastapäeva konverents "Farmaatsia teaduspäev- teadusest praktikani" toimus 09. oktoobril 2015. a TÜ Biomeedikumis.

________________________________________________________________

Apotheka apteegid on ühinenud Tervise Arengu Instituudi tubakatarvitamise vastase kampaaniaga "Suitsetamisest vabaks", kus oktoobri- ja novembrikuu jooksul jagatakse apteekides lisateavet, kust leida abi suitsetamisest loobumisel. Vaata ka kampaaniat tutvustavat videoklippi! Venekeelsena näete videot siit.


_________________________________________________________________________________
TULE ÕPPIMA APTEEKRIKS! 

Proviisoriõppe video on valminud 
koostöös Eesti Apteekide Ühendusega. ________________________________________________________________


2014. aasta lõpus käivitus üle-euroopaline allergia teadlikkuse kasvatamise kampaania. Uuest aastast on ettevõtmisega liitunud ka enamik Eesti apteeke, et tõsta meiegi elanikkonna teadlikkust. Jaanuaris on läbivaks teemaks allergiline astma, märtsis toiduallergia, aprillis anafülatiline šokk.Teavituskampaania eestvedajaks on Euroopa Allergia ja Kliinilise Immunoloogia Liit koostöös Euroopa Liidu farmaatsialiiduga, kelle liikmeskonda kuulub ka Eesti Apteekide Ühendus.

Lähemalt saab lugeda http://www.eestiapteek.ee/allergia
________________________________________________________________

Uudiste arhiiv