Toimub suur 77. Farmaatsia ja Farmaatsia-teaduste Maailma Kongress Koreas, Seoulis        10.-14. september toimub iga-aastane kongress, mille teemaks on seekord arutada, kuidas on võimalik farmaatsia haridusega inimestel panustada uuenenud tervishoiusüsteemi ning -teenustesse.  Koosistumiste eesmärk on näidata, kuidas traditsiooniline farmaatsia ning pühendumus elukutsele saavad koostööd teha modernsete süsteemidega. Loe lähemalt siit. 
Benu Apteek sai valdkonna esimesena keskkonnasõbralikkuse sertifikaadi
„Benu Apteek ja ravimite hulgimüügiga tegelev Benu emaettevõte Tamro Eesti said oma valdkonna esimestena sertifikaadi, mis kinnitab nende ettevõtete keskkonnasõbralikkust. Rahvusvahelise energia-juhtimise sertifikaat ISO 50001 näitab, et ettevõttes kasutatakse energiaressursse efektiivset ja keskkonna-sõbralikult.“ kirjutab BENU Apteegi infojuht Kaja Kilk kodulehel www.benu.ee. Loe lähemalt siit.

Raekoja apteek tähistab sünnipäeva ja alustab juubeli aastal koostööd Tartu Ülikooliga 
Pilt: Andres Tennus   Tartu Raekoja apteek saab 25. augustil 95 aastaseks ning tähistab väärikat juubelit ning algavat koostööd Tartu Ülikooliga terve nädala.  Nii apteegi kui ülikooli ühine eesmärk on arendada ja tõsta apteegiteenuse kvaliteeti, pakkudes proviisoritudengitele akadeemiliste teadmiste kõrval edaspidi rohkem võimalusi praktiliste oskuste omandamiseks. Loe rohkem siit.
 

8 - 9. november 2017 toimub rahvusvaheline konverents „Ilma võltsravimiteta on Euroopa ohutum“ Ravimiamet ja Sotsiaalministeerium korraldavad koostöös ravimite tootjate, hulgimüüjate ja apteekrite organisatsioonidega konverentsi „Ilma võltsravimiteta on Euroopa ohutum“. Konverents toimub 8. ja 9. novembril Tallinnas, Kultuurikatlas ja on Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud üritus. Konverents keskendub ravimite turvaelementide  süsteemi rakendamisele Euroopa Liidus. Turvaelementide andmete haldamiseks luuaks üle-Euroopaline infosüsteemide võrgustik ning lepitakse kokku kontrolli põhimõtted. Loe lähemalt siit.


               _____________________________________________________________


Eesti Apteekide Ühenduse poolt on välja antud "Apteegiteenuse kvaliteedijuhis" täiendatud versioon (2016), mida saab lugeda ja alla laadida siit. Loe rohkem siin. 


TULE ÕPPIMA PROVIISORIKS VÕI FARMATSEUDIKS!

Proviisoriõppe video on valminud koostöös Eesti Apteekide Ühendusega.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli farmaatsia eriala tutvustav videoklipp. Täpsem                    info eriala ja kõrgkooli kohta: www.ttk.ee